Декларації матеріально-технічної бази роботодавців 2

АТ “Укргазвидобування”

АТ “Укргазвидобування”

ТОВ “Будівельна компанія “Стройіндустрія”

ПАТ “Українська залізниця” РФ “Південна залізниця” ВП “Полтавська колійна машинна станція”

ПАТ “Українська залізниця” РФ “Південна залізниця” ВП “Полтавська колійна машинна станція”

ПАТ “Українська залізниця” РФ “Південна залізниця” ВП “Полтавська колійна машинна станція”

ПАТ “Українська залізниця” РФ “Південна залізниця” ВП “Полтавська колійна машинна станція”

ТОВ “Спеціалізована сервісна компанія”

ТОВ “Проектно-конструкторське бюро “Проектстальконструкція”

ТОВ “Бурова компанія “Регіон”

ПП “Будівельна фірма “Каріатида”

ТОВ “УБС КРС”

ТОВ “АВТО-ПЛЮС”

ПАТ “Укрнафта” Нафтогазодобувне управління “Полтаванафтогаз”

ПАТ “Укрнафта” Нафтогазодобувне управління “Полтаванафтогаз”

ПАТ “Укрнафта” Нафтогазодобувне управління “Полтаванафтогаз”

ПАТ “Укрнафта” Нафтогазодобувне управління “Полтаванафтогаз”

ПАТ “Укрнафта” Нафтогазодобувне управління “Полтаванафтогаз”

ПАТ “Укрнафта” Нафтогазодобувне управління “Полтаванафтогаз”

ПАТ “Укрнафта” Нафтогазодобувне управління “Полтаванафтогаз”

ПАТ “Укрнафта” Нафтогазодобувне управління “Полтаванафтогаз”

ТзОВ “Надрагідробурмаш”

Лубенське комунальне житлово-експлуатаційне управління

ФОП Мінаєв Валерій Дмитрович

ФОП Ісраєлян Володимир Ваганович

ТОВ “Альянс Фурнітура”

ТзОВ “Надрагідробурмаш”

ТОВ “Укравіасервіс”

ПП “Укрпромліфтзвар”

ТОВ “Спецвибухпром”

ТОВ “Енергія – 1”

ТОВ “Експертно-виробничий центр “Сфера”

ТОВ “Гідроенергоінвест”

ТОВ “Східно-українська трубопровідна компанія”

ТОВ “Везерфорд Україна”

Устимівська дослідна станція рослинництва Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр’єва Національної академії аграрних наук України

ПрАТ “Полтавське хлібоприймальне підприємство”

ТОВ “Геофізтекс”

ТОВ “Інжгеотех”

ПАТ “Українська залізниця” РФ “Південна залізниця” ВП “Гребінківська дистанція колії”

ПП “Поло-Інвестбуд”

ТОВ “НЕТКО”

ТОВ “Елеватор “Чиста Криниця”

ТОВ “Елеватор “Чиста Криниця”

ТОВ “Смарт Інжінірінг”

МПП “Протон”

ТОВ “ПСМ-Профіль”

ФОП Юхим Андрій Анатолійович

ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод”

ТОВ “Інтеграл 4”

ТОВ “Добробуд-Інвест”

ТОВ “Елеватор “Чиста Криниця”

ТОВ “Елеватор “Чиста Криниця”

ПП “ЯСЕНЬ БУД”

ППФ “Профінвест”

ДП “Полтавський експертно-технічний центр Держпраці”

ТОВ “ВКТ-РЕМСЕРВІС”

ТОВ “Інженерний центр “Енергоексперт”

ПП “Дімас 2008”

ПрАТ “Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат”

ТОВ “СТОП”

ТОВ “Елеватор “Чиста Криниця”

ТОВ “Елеватор “Чиста Криниця”

ТОВ “ДНІПРО ЕНЕРГО МОНТАЖ”

ТОВ “Кононівський елеватор”

Державний воєнізований гірничорятувальний (аварійно-рятувальний) загін Державної служби України з надзвичайних ситуацій

ТОВ “ЕКОБУДЕНЕРГО”

ТОВ “Агрофірма Кам’янка”

ТОВ “Агрофірма Кам’янка”

ТОВ “Прайм Технолоджи”

ТОВ “Елеватор “Чиста Криниця”

ТОВ “Соцпроектбуд”

ПрАТ “Полтавське хлібоприймальне підприємство”

ПрАТ “Полтавське хлібоприймальне підприємство”

ПСП “Дружба”

ТОВ “Експертний діагностичний центр “ВІРА”

ТОВ “Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат”

ТОВ “Спецмехсервіс”

ТОВ “Везерфорд Україна”

ПАТ “Українська залізниця” Філія “Центр управління промисловістю” ВП “Крюківський кар’єр”

ТОВ “Агротрейд-Виробництво”

ТОВ “Агробуд і К”

ТОВ “Сан Моторс”

ТОВ “Науково-технічна компанія “ДВ-Сек’юріті”

Кооператив “Енергетик”

ТОВ “Незалежна експертна організація “Стандарт”

ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Енерго-Плюс”

ТОВ “Глобинський переробний завод”

ТОВ “Полтавська бурова компанія”

ТОВ “Фундамент Буд – 3”

ТОВ “Амстор Рітейл Груп”

ТОВ “Пластиком”

ТОВ “Агробуд і К”

ТОВ “Агробуд і К”

ТзОВ “Надрагідробурмаш”

ТзОВ “Надрагідробурмаш”

ТзОВ “Надрагідробурмаш”

ТзОВ “Надрагідробурмаш”

ТОВ “Агрофірма “Маяк”

ФОП Мостовенко Володимир Іванович

ТОВ з ІІ “Юромаш”

ТОВ “Будівельна індустрія Авангард”

Лубенське комунальне житлово-експлуатаційне управління

ТОВ “Інжиніринг. Інвестиції. Інновації”

ТОВ “Фундамент Буд-3”

ТОВ “Полтаваспецмонтаж”

ТОВ “Полтаваспецмонтаж”

ПП “ВІП – Комфорт”

ТОВ “Елеваторремкомплект”

ПП “Професійні мережі”

Приватна фірма “Алрус”

ТОВ “Інжиніринг. Інвестиції. Інновації”

АТ “Укргазвидобування”

АТ “Укргазвидобування”

АТ “Укргазвидобування”

АТ “Укргазвидобування”

АТ “Укргазвидобування”

АТ “Укргазвидобування”

АТ “Укргазвидобування”

Полтавське обласне комунальне підприємство “Аеропорт-Полтава”

ТОВ “Хорольський завод дитячих продуктів харчування”

ТОВ “Агробуд і К”

ТОВ “Ланнівська МТС”

ТОВ “ТОП ОІЛ СЕРВІС КОМПАНІ”

ТОВ “МЕХСЕРВІС ГРУП”

ПП “ТЕХЕКСП”

ПрАТ “Кременчуцький завод дорожніх машин”

Комунальне медичне підприємство “Лікарня Придніпровська”

Комунальне госпрозрахункове підприємство “СОЮЗРЕМБУД”

Комунальне госпрозрахункове підприємство “СОЮЗРЕМБУД”

Комунальне госпрозрахункове підприємство “СОЮЗРЕМБУД”

Комунальне госпрозрахункове підприємство “СОЮЗРЕМБУД”

ТОВ “Спецбуд-А”

ФОП Несвіт Володимир Іванович

ФОП Лимар Ростислав Володимирович

ПП “Виробничо-торгова компанія “Лукас”

ПП “Виробничо-торгова компанія “Лукас”

ПП “Компанія “Л-Транс”

ТОВ “Індустріальні системи автоматизації”

ТОВ “Інвестиційна компанія “ВЕСТА”

ТОВ “Укртатнафтасервіс”

Лубенське комунальне житлово-експлуатаційне управління

ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Глобинський свинокомплекс”

ТОВ “Глобинський переробний завод”

Регіональний міжгалузевий учбово-методичний центр по охороні праці при раді КСП Полтавської області

ТОВ “Міжгалузевий учбово-методичний центр з охорони праці”

ТОВ “Інструментальний завод”

ТОВ “Інструментальний завод”

ТОВ “Лубни Агро Пром”

ТОВ “Діорит”

ПП “УСПІХ-18”

ТОВ “Енергосервісна компанія “Енерго-Плюс”

ТОВ “Полтавський газовий завод”

ПАТ “Крюківський вагонобудівний завод”

ТОВ “ТОП ОІЛ СЕРВІС КОМПАНІ”

ТОВ Підприємство “Відродження”

ПП “Фірма “ГУТА”

ПП “ТАЙГА і К”

ТОВ “ТВК КРАЙТ”

ТОВ “ТВК КРАЙТ”

ТОВ “ЄСМЕТ”

ТОВ “ЄСМЕТ”

ТОВ “Компанія “ГІРАС”

Приватна агрофірма “Подоляка”

ТОВ “Кремелектро”

ТОВ “Діорит”

ТОВ “МАРС 2018”

ТОВ Виробничо Комерційне Об’єднання “Кисень”

ТОВ Виробничо Комерційне Об’єднання “Кисень”

ТОВ “Глобинський переробний завод”

ТОВ “Глобинський переробний завод”

ТОВ “Глобинський переробний завод”

ТОВ “Глобинський переробний завод”

ТОВ “Глобинський переробний завод”

ТОВ “Лохвицький комбікормовий завод”

ТОВ “Лохвицький комбікормовий завод”

Приватне сільськогосподарське підприємство “ОРАЧ”

ПП “Соломон”

ТОВ “Енергопроммонтаж”

ТОВ МП АПБ “Лубенський райагробуд”

ТОВ МП АПБ “Лубенський райагробуд”

ТОВ “ДОНАКВАТЕХ”

ПрАТ Кременчуцький завод дорожніх машин”

ТОВ “Сервісна компанія “Енерго-Плюс”

ТОВ “Феррострой”

ТОВ “Компанія Фармко”

ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Глобинський свинокомплекс”

ТОВ “Кременчуцька ТЕЦ”

ТОВ “Кременчуцька ТЕЦ”

ПП “Компанія “Л-Транс”

ТОВ “ДиканькаМлин”

ТОВ “ДиканькаМлин”

ПАТ “Кременчуцький завод металевих виробів”

Зовнішньоторгове підприємство “МАГ”

ТОВ “Спецмехсервіс”

ТОВ “Охоронна фірма “Скіф Секьюріті”

ПрАТ “ПАРИТЕТ”

ПрАТ “ПАРИТЕТ”

ТОВ “МАРС 2018”

ПрАТ “Полтавський машинобудівний завод”

ПрАТ “Полтавський машинобудівний завод”

ПП “Л-Транс Сервіс”

ТОВ “Полтавський домобудівельний комбінат”

ПП “ДОБРО-АВТО”

ТОВ “МЕЙКОР”

Полтавське обласне комінальне підприємство “Аеропорт-Полтава”

ТОВ “Полтавська бурова компанія”

ТОВ “РАЙЗ-ЦУКОР”

ФОП Шеремет Павло Сергійович

ТОВ “РТЦ “Кремінь-Інвест”

ТОВ “Полтавська бурова компанія”

ТОВ “Полтавська бурова компанія”

Спільне мале підприємство ЦКБ “ТЕКТО”

ПП “Юкрейніан Спрінгс”

ТОВ “Полтавська бурова компанія”

Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф. Мальцева

ПП “Агромаш”

ФОП Попова Ніна Василівна

ТОВ “Фабрика рукавних фільтрів”

ТОВ “БОМОНД-МОБІЛ”

ФОП Ненаденко Максим Миколайович

Приватно-виробниче підприємство “Будівельні Матеріали”

Приватно-виробниче підприємство “Будівельні Матеріали”

ТОВ “Сільськогосподарське підприємство комбікормовий завод”

ТОВ “Полтавська бурова компанія”

ТОВ “Полтавська бурова компанія”

ПрАТ “Полтавське хлібоприймальне підприємство”

ТОВ “РТЦ “Кремінь-Інвест”

ПП “ЯВІР-2000”

ТОВ “МАЯК”

ТОВ “Коновалівка-Агро”

ТОВ “Глобинський переробний завод”

ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Енергія Комфорту”

ПП “Українська сервісна бурова компанія – 1”

ПП “Дніпровська Рив’єра”

Комунальний заклад “Чорнухинська центральна районна лікарня”

ФОП Пащенко Віталій Михайлович

ПП “Фундаментспецбуд”

ТОВ “ДС Контакт Груп”

ТОВ “Науково-виробниче підприємство “АКСОН”

ТОВ “ЕНГРОС-УКРАЇНА”

ПП “Фундаментспецбуд”

Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф. Мальцева

ПП “Цегельник і К”

КП “Кременчукводоканал” Кременчуцької міської ради

КП “Кременчукводоканал” Кременчуцької міської ради

Полтавська обласна клінічна психіатрична лікарня ім. О.Ф. Мальцева

ТОВ “Мало-Кохнівський кар’єр”

ТОВ “Мало-Кохнівський кар’єр”

ТОВ “Мало-Кохнівський кар’єр”

ТОВ “Інвестшляхбуд-5”

Приватне ремонтно-виробниче підприємство “Теплоенергетик”

ПрАТ “Кременчуцький завод дорожніх машин”

ПрАТ “Кременчуцький завод дорожніх машин”

ТОВ “КОМСБУД”

ТОВ “АТП-15307”

ПАТ “Джей Ті Інтернешнл Україна”

Сільськогосподарське ТОВ “Андріївка”

ТОВ “Кременчуцький монтажно-заготівельний завод”

ТОВ “Кременчуцький монтажно-заготівельний завод”

Кременчуцьке комунально-автотранспортне підприємство 1628

Кременчуцьке комунально-автотранспортне підприємство 1628

Кременчуцьке комунально-автотранспортне підприємство 1628

КНП “Карлівська центральна районна лікарня ім. Л.В. Радевича”

ФОП Олефір Василь Борисович

ТОВ “Ямал”

ТОВ “КОМСБУД”

ТОВ “Інвестиційно-промислова компанія “Полтавазернопродукт”

ТОВ “СТАСІ НАСІННЯ”

ТОВ “ДОКАПРОММОНТАЖ”

ПрАТ “ПАРИТЕТ”

Сільськогосподарський виробничий кооператив “Батьківщина”

ПП “ТРАНЗИТ-СЕРВІС”

ФОП Ненаденко Максим Миколайович

ТОВ “Мало-Кохнівський кар’єр”

Кременчуцьке комунально-автотранспортне підприємство 1628

ТОВ “ЛАН-АГРО”

2019 рік

ТОВ “СТАСІ НАСІННЯ”

ПП “Полтавський елеватор ЛТД”

ПрАТ “Миргородський завод продтоварів “Калинка”

ТОВ “Полтавська бурова компанія”

ПП “Фірма Вега”

ТОВ “Охоронна фірма “СКІФ СЕКЬЮРІТІ”

ТОВ “МАРС 2018”

ПрАТ лікувально-оздоровчих закладів “Миргородкурорт”

НВ ТОВ “СОЛВЕР”

ПрАТ “Полтавське хлібоприймальне підприємство”

ТОВ “Кононівський елеватор”

ТДВ “Полтаваавтотранс”

ПП “Експертно-технічний центр ТГМ”

ПрАТ “Полтавське хлібоприймальне підприємство”

ТОВ “Інженерний центр “Енергоексперт”

ПП “ХІМТЕПЛОТРАНС”

ПП “ЕЛІТ ФОРС ПОЛТАВА”

ФОП Решетило Олександр Степанович

ПП “Рекпол”

ТОВ “Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат”

ПП “ТОРГПОСТАЧБУДСЕРВІС”

ФОП Пономаренко Олександр Романович

ТОВ “Виробничо-комерційне підприємство “СТРОЙСТАЛЬ”

ТОВ “Виробничо-комерційне підприємство “СТРОЙСТАЛЬ”

ТОВ “Полтавська бурова компанія”

ТОВ “Полтавська бурова компанія”

ТОВ “Укравіасервіс”

ТОВ “Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат”

ТОВ “Фабрика миловарні традиції”

Полтавський міський будинок культури

ПрАТ “Кременчуцький завод дорожніх машин”

ПрАТ “Підприємство з іноземними інвестиціями “Інтервибухпром”

ПрАТ “Хорольський механічний завод”

ПрАТ “Хорольський механічний завод”

ТОВ “Кононівський елеватор”

ТОВ “КОЛОС-БОГОДАРІВКА”

ТОВ “Інверт”

ТОВ “САНВЕНМОНТАЖ”

Споживче товариство “Ранок”

ТОВ “БПК “АРТІЛЬ”

ТОВ “ВІЗИН РІЧ”

КП “Пирятинський міський водоканал”

ТОВ “Кононівський елеватор”

ТОВ “РТЦ “КРЕМІНЬ-ІНВЕСТ”

Комунальне некомерційне підприємство Лохвицька районна лікарня Лохвицької районної ради

ТОВ “Шляхбудмонтаж”

ФОП Єгоров Віктор Артемович

ПрАТ “Кременчуцький завод дорожніх машин”

ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Енерго-плюс”

ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Енерго-плюс”

ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Енерго-плюс”

ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Енерго-плюс”

ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Енерго-плюс”

ТОВ “Сервісна компанія “Енерго-плюс”

ТОВ “Сервісна компанія “Енерго-плюс”

ТОВ “Сервісна компанія “Енерго-плюс”

ТОВ “Сервісна компанія “Енерго-плюс”

ТОВ “Сервісна компанія “Енерго-плюс”

ТОВ “Сервісна компанія “Енерго-плюс”

КП “Житлово-експлуатаційна організація № 2” Полтавської міської ради

КП “Житлово-експлуатаційна організація № 2” Полтавської міської ради

КП “Житлово-експлуатаційна організація № 2” Полтавської міської ради

КП “Житлово-експлуатаційна організація № 2” Полтавської міської ради

ПрАТ “Електронні технології”

ТОВ “СІНВЕСТ ГРУП”

ТОВ “Новооржицький цукровий завод”

ТОВ “Фабрика миловарні традиції”

ТОВ “Аикон-Авто”

ТОВ “Кононівський елеватор”

ПП “Будівельна компанія “Промтехцентр”

ТОВ “ФІРМА ДІАМАНТ ЛТД”

ТОВ “ФІРМА ДІАМАНТ ЛТД”

Комунальний вищий навчальний заклад І рівня акредитації “Полтавський базовий медичний коледж”

Приватне підприємство навчально-методичний центр “Ваша Кар’єра”

ТОВ “АСТРА ТЕЛЕКОМ ЦЕНТР”

ТОВ “УКРБУДТРАНС-ТРЕЙД”

ТОВ “Інтер Кар Інжиніринг”

ТОВ “ТОРГІНДУСТРІЯ”

ТОВ “РТЦ “КРЕМІНЬ-ІНВЕСТ”

Виробничий сільськогосподарський кооператив “ЗЛАГОДА”

ТОВ “ПРОФМОНТАЖ К”

ТОВ “Гутянський елеватор”

ПП “БК НОВА ЕРА”

ТОВ “ДОКАПРОММОНТАЖ”

ПП “УКРБУД-СЕРВІС”

ПП “Українська сервісна бурова компанія – 1”

ФОП Малько Сергій Миколайович

ФОП Шовкопляс Сергій Миколайович

ТОВ “ІНКАРНА”

ПП “ТЕХКОМ – 2000”

Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення “Міськсвітло” Полтавської міської ради

ТОВ “ПОЛТАВАМЕХСЕРВІС”

ДП “Сирена-01” НВП “Сирена”

ТОВ “Стандартенерго”

ТОВ “ДОЛОМІТ-БУД”

ТОВ “ДОЛОМІТ-БУД”

ТОВ “ДОЛОМІТ-БУД”

ПП “Білоцерківська агропромислова група”

ПП “Білоцерківська агропромислова група”

ТОВ “АГРОБУД І К”

ТОВ “Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат”

ТОВ “УКРБУДПОСТАЧ КОМ”

ТОВ “Фірма “Альпарі ХХІ”

Дочірнє підприємство Національної акціонерної компанії “Надра України” “Український геологічний науково-виробничий центр”

ТОВ “РЕМТЕХНАЛАДКА”

ПрАТ “Обод”

ПрАТ “Обод”

Комунальна установа “Рятувально-водолазна служба” Полтавської обласної ради

ТОВ “БМ ЕЛЕКТРО ГРУПП”

ТОВ “УКРВИБУХПРОМ”

ТОВ “Клімат Плюс”

Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення “Міськсвітло” Полтавської міської ради

ТОВ “ІНТЕРЗАХИСТ-УКРАЇНА”

ПП “БІЛДІНГПЛЮС”

ПП “БК НОВА ЕРА”

ТОВ “Полтавська бурова компанія”

Виробничо-сервісне підприємство “Полтава-Автокомплект”

Виробничо-сервісне підприємство “Полтава-Автокомплект”

ТОВ “Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат”

ТОВ “ФІРМА ДІАМАНТ ЛТД”

ФОП Сліпко Вячеслав Васильович

Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення “Міськсвітло” Полтавської міської ради

ТОВ “ТОРГІНДУСТРІЯ”

ПП “Агробудсервіс-2000”

ТОВ “ПСВ-Інжиніринг”

ТОВ “Дайвер”

ТОВ “Будівельна компанія “Євро Еліт Буд”

ФОП Брижань Олексій Федорович

ТОВ “АЛ.МАЗ. ЕКО-ПРОЕКТ”

ТОВ “АЛ.МАЗ. ЕКО-ПРОЕКТ”

ТОВ “Полтавська бурова компанія”

ТОВ “Полтавська бурова компанія”

ТОВ “Полтавська бурова компанія”

Миргородське комунальне житлово-експлуатаційне управління

ПрАТ “Домінік”

ТОВ “СВ-БІЛДІНГ”

ТОВ “АРТ-СЛАВ МОТОРС”

ТОВ “РЕМТЕХНАЛАДКА”

ФОП Данилюк Андрій Миколайович

ТОВ Будівельна компанія “БУДЛІДЕР”

ТОВ “ПВО”

ТОВ “НАФТЕКС ПЛЮС”

ТОВ “АМАВІР”

ТОВ “Науково-виробнича фірма “ЕМС”

ПП “ТАЙГА і К”

ФОП Байдакова Оксана Володимирівна

Комунальне підприємство “Палац дозвілля”

Приватне підприємство “Будівельна компанія “Ірідій”

Комунальне некомерційне підприємство “Кобеляцька центральна районна лікарня” Кобеляцької районної ради Полтавської області

ФОП Сидоров Ярослав Юрійович

ФОП Кобелецький Олександр Степанович

ФОП Біляєва Лідія Григорівна

ФОП Крюк Світлана Миколаївна

Приватне підприємство “Українська сервісна бурова компанія -1”

ТОВ “Комбікорм-Полтава”

ТОВ “Полтавська бурова компанія (1)

ТОВ “Полтавська бурова компанія (2)

ТОВ “Полтавська бурова компанія (3)

ТОВ “Полтавська бурова компанія”

ТОВ “Полтавська бурова компанія”

ТОВ “Спецвибухпром”

ТОВ “Мехсервіс Груп”

Миргородське комунальне житлово-експлуатаційне управління

ПП “Українська сервісна бурова компанія-1”

ТОВ “Полтавська бурова компанія”

ТзДОВ “Укроліяпродукт”

ТОВ “Альтанка”

ТОВ “Полтавська бурова компанія” (1)

ТОВ “Полтавська бурова компанія” (2)

ПП “Севі-Буд”

ТОВ “Луфтон” (1)

ТОВ “Луфтон” (2)

ТОВ “Луфтон” (3)

ТОВ “Луфтон” (4)

ТОВ “Луфтон” (5)

ТОВ “Луфтон” (6)

ТОВ “Луфтон” (7)

ТОВ “Геріон Буд”

ТОВ “Торговий дім-Укртатнафта”

ТОВ “Українська сервісна бурова компанія”

ТОВ “ОРАЙ-2011”

ФОП Полончук Костянтин Вікторович

ТОВ “Виробничо-Комерційна Фірма “ПРОФЕСІОНАЛ”

Приватна фірма “ВЕКТОР”