Начальник Управління Держпраці у Полтавській області Сергій Щербак 7 травня взяв участь у спільному онлайн-засіданні Державної та Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

 

У зустрічі, яка відбулась під головуванням Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, брав участь  т.в.о голови облдержадміністрації Роман Товстий та інші посадові особи.

Під час обговорення, Роман Товстий акцентував увагу присутніх на дотриманні вимог безпеки під час проведення весняно-польових робіт суб’єктами господарювання агропромислового комплексу області. Співдоповідачем з цього питання був Сергій Щербак.

Начальник Управління Держпраці у Полтавській області окреслив ті проблемні питання у галузі сільського господарства, на які необхідно звернути увагу керівникам сільськогосподарських підприємств. А саме: технічний стан тракторів і сільськогосподарських машин; дотримання вимог технологічних процесів; проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці працівникам господарств; дотримання виробничої і технологічної дисципліни та проведення медичних оглядів.

Крім того, Сергій Щербак наголосив на тому, що прагнення безпечного проведення робіт на полях регіону і не допущення травмування працівників –  це спільна мета керівників сільськогосподарських підприємств та уповноважених осіб Управління, які  систематично надають консультативну допомогу суб’єктам господарювання агропромислового комплексу нашої області.