Управлінням Держпраці у Полтавській області створено комісію зі спеціального розслідування групового нещасного випадку зі смертельним наслідком

Нагадаємо, що дев’ятого січня, близько 10:00, на автошляху Київ – Харків (с. Коноплянка, Велико-Багачанського району, Полтавської області), троє торгівельних представників ТОВ “ВИРОБНИЧО-ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ “КРОК”, знаходячись у відрядженні, потрапили у дорожньо-транспортну пригоду. Від отриманих травм двоє працівників товариства (1982 та 1984 рр.н) загинули на місті пригоди,  третього (1983 р.н) з численними травмами доставлено до лікарні. 

Причини та обставини трагедії з’ясує комісія зі спеціального розслідування.

Довідка:

Протягом 2018 року зафіксовано сім випадків дорожньо-транспортних пригод, внаслідок яких загинуло семеро працівників підприємств Полтавської області. Як свідчить аналіз матеріалів розслідувань нещасних випадків, головною причиною трагедій є порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів на дорогах (шляхах) загального користування.

Управління Держпраці у Полтавській області звертається до роботодавців з рекомендаціями провести з працівниками повторне навчання та інструктажі з питань безпечної експлуатації транспортних засобів у зимовий період.