Полтавські фахівці Держпраці взяли участь у семінарі з питань державного ринкового нагляду

З метою підвищення рівня професійної компетентності спеціалістів у сфері ринкового нагляду та його інформаційного забезпечення фахівці Управління Держпраці у Полтавській області взяли участь у семінарі проведеному Державною службою України з питань праці у ДП “Головний навчально-методичний центр”.

До роботи семінару долучились відповідальні особи територіальних органів Державної служби України з питань праці, запрошені представники Міністерства економічного розвитку та експерти проектної команди підтримки реформи державного ринкового нагляду при Мінекономрозвитку (EDGE).

Під час семінару розглядалися питання роботи з інформаційними системами ринкового нагляду, методології оцінки ризиків небезпечності нехарчової продукції, важливості внутрішньої та зовнішньої комунікації в роботі ринкового нагляду, моніторингу публічних закупівель, як додаткового засобу запобігання розповсюдження небезпечних товарів.

У вступному слові начальник відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Держпраці Сергій Бабенко наголосив на важливості цього напрямку роботи.:”Інформаційні системи ринкового нагляду мають на меті підвищення прозорості, відкритості та простежуваності організації ринкового нагляду та впровадження в українську практику роботи державних органів досвіду країн ЄС”.

Фахівцями Мінекономрозвитку підключено фахівців територіальних органів Державної служби України з питань праці до тестового режиму роботи з інформаційними системами ринкового нагляду. Повноцінна робота в системах оперативного сповіщення про продукцію, що становить серйозний ризик та національній інформаційній системі ринкового нагляду розпочнеться уже на початку наступного року.