70 відсотків ліфтів Полтави відпрацювали свій встановлений термін служби

Основну кількість існуючих ліфтів у Полтаві, які сьогодні перебувають в експлуатації, введено в дію у період масового будівництва житла в 70-х та 80-х роках минулого століття. Нині на обліку в управлінні Держпраці перебуває 2964 ліфти, з них із терміном експлуатації понад 25 років – 1946.

У житловому фонді міста Полтави налічується 1329 ліфтів в тому числі 813 установлених у будинках комунальної власності. Технічний стан значної кількості ліфтів у зв’язку з відпрацюванням установленого терміну експлуатації не може забезпечити їх надійність. Із загальної кількості ліфтів, установлених у житлових будинках та гуртожитках, 70 % відпрацювали встановлений термін служби. Ці ліфти підлягають експертному обстеженню з метою визначення можливості та умов їх подальшої експлуатації або повної заміни та модернізації. У 2018 році заплановано капітальний ремонт ліфтів у 44 будинках Полтави. На це заплановано витратити 50 мільйонів гривень з міського бюджету.

70 відсотків ліфтів Полтави відпрацювали свій встановлений термін служби

70 відсотків ліфтів Полтави відпрацювали свій встановлений термін службиОсновну кількість існуючих ліфтів у Полтаві, які сьогодні перебувають в експлуатації, введено в дію у період масового будівництва житла в 70-х та 80-х роках минулого століття. Нині на обліку в управлінні Держпраці перебуває 2964 ліфти, з них із терміном експлуатації понад 25 років – 1946. У житловому фонді міста Полтави налічується 1329 ліфтів в тому числі 813 установлених у будинках комунальної власності. Технічний стан значної кількості ліфтів у зв’язку з відпрацюванням установленого терміну експлуатації не може забезпечити їх надійність. Із загальної кількості ліфтів, установлених у житлових будинках та гуртожитках, 70 % відпрацювали встановлений термін служби. Ці ліфти підлягають експертному обстеженню з метою визначення можливості та умов їх подальшої експлуатації або повної заміни та модернізації. У 2018 році заплановано капітальний ремонт ліфтів у 44 будинках Полтави. На це заплановано витратити 50 мільйонів гривень з міського бюджету.#Полтава

Опубліковано ИнформБюро Новости Вівторок, 2 жовтня 2018 р.

Джерело: http://informbyuro.info