На Полтавщині триває інформаційно-роз’яснювальна робота з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

Днями у Кременчуці пройшов рейд з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Фахівці Управління Держпраці провели обстеження фізичних осіб-підприємців на предмет оформлення трудових відносин з найманими працівникам. До складу робочої групи  увійшли представники Кременчуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України, відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Кременчуцької ОДПІ Головного управління Державної фіскальної служби, відділу взаємодії з роботодавцями Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості, департаменту соціального захисту населення та питань АТО та управління економіки виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

Під час  рейду заступником начальника відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Полтавській області Людмилою Рогізною проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями та працівниками з питань легалізації працевлаштування населення, надавались буклети та пам’ятки.