У ПАТ “Лубнигаз” пройшла нарада за участю фахівців Держпраці

Захід було організовано для працівників товариства за участі керівництва газопостачання Оржицького та Пирятинського районів. Головними темами обговорення стали питання стану димових та вентиляційних каналів (ДВК), а також якісного проведення планово-технічного обслуговування (ПТО).

Запрошені на семінар спеціалісти Управління Держпраці у Полтавській області проаналізували причини нещасних випадків, які сталися в побуті під час користування газовими приладами та зосередили увагу присутніх на важливості заходів з попередження подібних трагедій. Фахівці наголосили учасникам на необхідності проведення роз’яснювальної роботи щодо безпеки користуванням газовими приладами серед населення та у ЗМІ.

Також під час діалогу інспектори Держпраці звернули увагу присутніх на важливості перевірки тяги в димових та вентиляційних каналах, наявності приточної вентиляції в приміщенні з газовими приладами та перевірок місць ущільнень в системах газопостачання.

Під час засідання учасники наради мали змогу поспілкуватися з фахівцями та отримати відповіді на проблемні питання, які виникають під час виконання робіт. Крім того, за результатами обговорення службою охорони праці підприємства було прийнято рішення провести  позачергові інструктажі працівникам, що задіяні у проведенні ПТО.