Полтавські фахівці Держпраці консультують громадськість з питань дотримання трудового законодавства

14 березня у приміщенні Гадяцької міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості інспектори Управління Держпраці у Полтавській області провели семінар на теми: “Дотримання трудового законодавства при звільненні працівників” та “Дотримання законодавства про оплату праці при нарахуванні заробітної плати та сплати ЄСВ”. Участь у заході взяли представники 10 підприємств, установ і організацій різних форм власності регіону.

Під час заходу спеціалісти проінформували присутніх про організацію роботи Управління Держпраці в області та надали консультації щодо порядку вивільнення найманих працівників, про їх соціальний захист, проаналізували типові помилки, які допускають роботодавці та працівники кадрових служб щодо звільнення з роботи працівників.

Також інспектори роз’яснили слухачам, що таке трудовий договір, обговорили підстави його розірвання, нагадали роботодавцям, яку вони несуть відповідальність за порушення законодавства про працю та звернули увагу на механізм накладення штрафів тощо. Під час семінару всі його учасники мали змогу поспілкуватись між собою, поділитись досвідом та поставити питання фахівцям.

Нагадаємо, що такі інформаційні заходи відбуваються у разі заявлених роботодавцями питань та у рамках Угоди про співробітництво між Управлінням Держпраці у Полтавській області та обласним центром зайнятості.