Всеукраїнський конкурс відеороликів “Охорона праці на захисті життя”

Управління Держпраці у Полтавській області запрошує школярів і студентів середніх та вищих навчальних закладів взяти участь у Всеукраїнському конкурсі відеороликів “Охорона праці на захисті життя”,  який проводить редакція журналу “Охорона праці” за підтримки Державної служби України з питань праці.

Головна мета Конкурсу: популяризація у суспільстві, зокрема серед учнівської та студентської молоді, культури безпечної праці, сучасних підходів до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, а також формування свідомої позиції молоді щодо значення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя.

Конкурс проводиться в один етап за номінаціями:

– для школярів – “Ризики навколо нас”;

– для студентів – Охорона праці ХХІ століття

Для участі в конкурсі потрібно надіслати заявку разом з відеороликом в редакцію журналу “Охорона праці” на електронну адресу mail@ohoronaprazi.kiev.ua до першого квітня 2018 року. Роботи, представлені на Конкурс, можуть бути виконані як самостійно, так і колективно та мають відповідати заявленій тематиці.

Докладну інформацію щодо проведення Конкурсу розміщено на сайті журналу: http://ohoronapraci.kiev.ua/konurs-videorolikiv