На Полтавщині фінішував регіональний тур VІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей”

Журі з визначення переможців конкурсу учнівської молоді закладів Полтавської області очолив перший заступник начальника Управління Держпраці Олександр Масленко. Понад чотирьох сотень конкурсних малюнків було надано на розгляд журі, до складу якого увійшли представники Управлінь Держпраці та  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України,  керівники підприємств.

“На Полтавщині неймовірно талановиті діти. Всі роботи пронизані оригінальністю відтворення теми безпечної праці та глибоким усвідомленням відповідальності людини за збереження свого життя. Цьогоріч нам було надзвичайно важко визначитись з переможцями”, – відзначив Олександр Масленко.

За підсумками творчої дискусії професійного журі переможцями серед учнів шкіл і студентів професійно-технічних закладів області визначено:

  • у І віковій категорії (6-10 років) – Недюха Євгенія з малюнком “Твоє життя – крихке, як мої крильця” (7 років, Семенівський БДЮТ “Студія “Золота палітра”, с. Семенівка, Семенівського району);
  • у ІІ віковій категорії (11-14 років) – Квасневська Анна, робота без назви (14 років, КЗ “Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 ім. І.П.Котляревського, м. Полтава)
  • та Чебан Катерина з малюнком “Ти рослини захищаеш, з хімією справу маєш” (14 років, Семенівський БДЮТ “Студія “Золота палітра”, с. Семенівка, Семенівського району);
  • у ІІІ віковій категорії (15-18 років) – Білобров Олег з малюнком “Погляд крізь темряву: безпека – це світло життя” (17 років, КЗ “Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27, м. Полтава)

Управління Держпраці у Полтавській області вітає переможців. Цьогоріч ці дитячи роботи будуть представляти Полтавщину у фінальному турі Всеукраїнського Конкурсу у м. Київ. А нагородження переможців регіонального конкурсу дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей” відбудеться на урочистому заході з нагоди Дня охорони праці в Україні.

Довідка:

Щороку в рамках Всесвітнього Дня охорони праці в усіх регіонах України проходить конкурс дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей. П’ятий рік поспіль організатором проведення виступає науково-виробничий журнал “Охорона праці”.

Мета конкурсу – популяризація питань охорони праці, привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці серед молоді. 

Конкурс проходить у два етапи: перший (відбірковий) – на регіональному рівні, другий (фінальний) – у м. Київ. 

Художні твори учасників конкурсу – дітей трьох вікових груп (від 6 до 10 років; від 11 до 14 років; від 15 до 18 років) надсилаються на адреси обласних Управлінь Держпраці. Роботи переможців відбіркових турів Управління надсилають до редакції журналу “Охорона праці” (м. Київ).