Фахівці полтавського Управління Держпраці обговорили з роботодавцям порядок надання пільг та компенсацій за роботу із шкідливими умовами праці

Наприкінці лютого спеціалістами відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Полтавській області було проведено ряд семінарів: з представниками органів виконавчої влади, закладами соціального захисту населення та представниками профспілкових організацій м. Кременчук; з працівниками ПП “Картопля Полтавщини” Зіньківського району та ТОВ “Коровай Полтава”.

Під час заходів було звернуто увагу присутніх на тому, що відповідно до статті 7 Закону України “Про охорону праці” працівники, зайняті на роботах з важкими та шкідливими умовами праці, безоплатно забезпечуються молоком або рівноцінними харчовими продуктами, мають право на скорочення тривалості робочого часу, додаткову оплачувану відпустку, пільгову пенсію, оплату праці у підвищеному розмірі та інші пільги і компенсації, що надаються в порядку, визначеному законодавством. Пільги і компенсації визначаються за результатами атестації робочих місць за умовами праці, яка проводиться відповідно до Порядку, затвердженого постановою КМУ від 01.08.1992р. № 442 та Методичних рекомендацій, затверджених постановою Міністерства праці України і Головним санітарним лікарем України від 01.09.92 р. № 41. Також спеціалісти роз’яснили порядок надання пільг і компенсацій, які встановлюються колективним договором залежно від результатів атестації,  та надаються пропорційно фактично відпрацьованому часу.

Крім того, учасникам семінару було доведено зміни до Списків №1 і 2, затверджених постановою КМУ від 24.06.2016 №461, які введені в дію з 01.01.2018р (постанова КМУ від 04.07.2017р.№479) та рекомендовано переглянути матеріали діючих атестацій на відповідність чинному законодавству та провести первинні атестації на робочих місцях, професії та посади, яких вперше внесені до Списків.

Під час обговорень проблемних питань спеціалісти нагадали присутнім про дисциплінарну, адміністративну відповідальність керівників підприємств за порушення вимог чинного законодавства та порекомендували у своїй роботі проводити постійні інформаційно-роз’яснювальні компанії.