В Управлінні Держпраці відбулась нарада з представниками підприємств нафтогазовидобувної галузі Полтавщини

Учасникакми засідання стали фахівці ГПУ “Полтавагазвидобування”, “УКРНДІГАЗ” ПАТ “Укргазвидобування” , НГВУ “Полтаванафтогаз”, НДПІ ПАТ “Укрнафта” та ДП “Карпатський ЕТЦ”. Нарада проходила під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Полтавській області Олександра Масленка. 

Головними темами обговорення стали питання відповідності науково-дослідних робіт на розробку газоконденсатних та нафтових родовищ ГПУ “Полтавагазвидобування” ПАТ “Укргазвидобування” та НГВУ “Полтаванафтогаз” ПАТ “Укрнафта” чинним Правилам розробки нафтових і газових родовищ, затверджених наказом № 118 Міністерства екології та природніх ресурсів України  від 15.03.2017р. Так, пунктами 29 та 31 розділу ІХ цих правил передбачені нові вимоги до змісту проектів дослідно-промислової та промислової розробки родовищ нафти і газу. У відповідності до ст.51 Кодексу України про надра №132/94 проекти розробки родовищ корисних копалин та переробки мінеральної сировини користувачі надр повинні погоджувати в Управлінні Держпраці у Полтавській області. Наглядовці наголосили, що проектні документи з розробки родовищ, повинні виконуватися у відповідності до вимог нових Правил розробки.

Наприкінці засідання його учасники мали змогу поспілкуватися, обмінятися досвідом та отримати фахову відповідь на проблемні питання, що виникають під час роботи.