На Полтавщині триває відбірковий етап конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей – 2018”

Управління Держпраці у Полтавській області нагадує, що відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка триватиме до першого березня 2018 року. Надсилати конкурсні роботи за адресою: м. Полтава, вул. Пушкіна, 119, телефон для довідок: (0532) 56 40 76.

Також повідомляємо, що засідання обласного журі, яке проведе оцінювання дитячих малюнків у трьох вікових групах, відбудеться шостого березня 2018 року у приміщенні полтавського Управління Держпраці та пропонуємо переглянути  художні роботи дітей, які вже надійшли на адресу Управління.

Довідка:

Щороку в рамках Всесвітнього Дня охорони праці в усіх регіонах України проходить конкурс дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей”. Організатором проведення виступає науково-виробничий журнал “Охорона праці”.

Конкурс проходить у два етапи: перший (відбірковий) – на регіональному рівні, другий (фінальний) – у м. Київ. Мета проведення заходу – популяризація питань охорони праці, привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці серед молоді.