У Кременчуці пройшов семінар для власників атракціонної техніки

Захід організовано фахівцями Управління Держпраці у Полтавській області та представниками експертних і спеціалізованих організацій з проведення обстежень та техоглядів атракціонної техніки. Слухачами семінару стали власники атракціонної техніки та посадові особи, які забезпечують вирішення питань охорони праці під час  експлуатації атракціонної техніки. 

Під час відкриття заходу начальник відділу  нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв’язку Володимир Сокур проінформував присутніх про стан атракціонної техніки в області та окреслив питання пов’язані з  експлуатацією атракціонів, що належать до обладнання підвищеної небезпеки.

Наступне слово взяв начальник Кременчуцької філії ДП “Полтавський ЕТЦ” Анатолій Буховцов. Він зосередив увагу слухачів на важливості своєчасного проведення експертних обстежень та техоглядів атракціонної техніки. Керівник нагадав, що роботодавець не пізніше ніж за 5 днів до дати  проведення експертного  обстеження  має повідомити експертну організацію у письмовій формі. Експертні ж організації дотримуються вимог постанови Порядку проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки, що належать до обладнання підвищеної небезпеки та проводить експертне обстеження устатковання у декілька етапів.

Крім того, під час обговорення учасники обговорили зміни в Типовому положенні про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та розглянули питання ризиків, пов’язаних з експлуатацією атракціонів, а також проаналізували можливі ситуації та події, що можуть становити небезпеку для відвідувачів атракціонів та обслуговуючого персоналу.

Наприкінці  семінару спеціалісти підприємства мали змогу поспілкуватися з фахівцями Держпраці та отримати відповіді на проблемні питання, що виникають під час здійснення їх посадових обов’язків.