В ГПУ “Полтавагазвидобування” пройшов семінар-нарада за участю фахівців Управління Держпраці у Полтавській області

Захід було організовано для працівників енергетичної служби підприємства. Головними темами обговорення стали питання експлуатації електроустановок в зимовий період та період проходження паводків і льодоходу у 2018 році, а також виконання робіт по нарядам та розпорядженням, допуск в електроустановки відряджених осіб.

Крім того, запрошені на семінар спеціалісти Держпраці проаналізували причини нещасних випадків, які сталися на виробництві області та зосередили увагу присутніх на важливості заходів з попередження виробничого травматизму на підприємствах енергетики. Фахівці наголосили учасникам про необхідність використання засобів індивідуального захисту та проведення інструктажів з питань охорони праці. Під час діалогу з наглядовцями працівники обговорили питання безпечного виконання робіт в діючих електроустановках; організації щорічного технічного навчання з електротехнічним персоналом; виконання робіт в діючих електроустановках відрядженими особами; порядку проведення та оформлення інструктажу з електробезпеки відповідно то типу електроустановок в  яких  відряджені працівники будуть виконувати роботи та визначення переліку робіт,що виконуються  за нарядами, розпорядженнями та організація нарядної системи виконання робіт.

Наприкінці семінару його учасники мали змогу поспілкуватися з фахівцями та отримати відповіді на проблемні питання, які виникають під час виконання робіт. Крім того, за результатами обговорення енергетичною службою підприємства було прийнято рішення не допускати до роботи працівників без використання засобів індивідуального захисту; під час проведення технічного навчання звертати особливу увагу на порядок підготовки робочого місця, дії керівника робіт під час виконання робіт в електроустановках; не допускати до самостійної роботи працівників без проходження стажування  на робочому місці.