Для працівників лікувально-профілактичних закладів Полтавщини пройшов семінар з охорони праці

Захід організовано спільними зусиллями Управління Держпраці у Полтавській області та Департаменту охорони здоров’я. Семінар пройшов під головуванням директора Департаменту Віктора Лисака, участь у якому взяли представники майже 130 медичних установ.

Під час зустрічі спеціалістами було надано роз’яснення щодо особливостей розслідування і формування матеріалів нещасних випадків в закладах охорони здоров’я та наголошено на необхідності безпечної експлуатації посудин, що працюють під тиском.

Також, учасники семінару розглянули питання стосовно порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, визначення пільг та компенсацій за роботу із шкідливими і важкими умовами праці, роз’яснено та особливості надання щорічних додаткових відпусток медичним працівникам за особливий характер праці.

Крім того, під час обговорення фахівці Держпраці проінформували присутніх про зміни до списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою КМУ від 24.06.2016 р. № 461, які ввійшли в дію з 1 січня 2018 року, та  рекомендували посадовим особам дотримуватися вимог законодавства.

Наприкінці семінару всі учасники мали змогу поспілкуватися з фахівцями Держпраці, поставити питання та окреслити основні проблеми, які виникають у роботі, а також забезпечити ефективну роботу дотримання вимог охорони праці у своїх закладах.