УВАГА! Стартує Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка “ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ-2018”

Управління Держпраці у Полтавській області запрошує юних художників взяти участь у конкурсі дитячого малюнку “Охорона праці очима дітей-2018”

Організатором VІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей-2018” традиційно виступає ДП «Редакція журналу “Охорона праці” за підтримки Державної служби України з питань праці та її територіальних органів.

Конкурс складається з двох етапів:

І етап Конкурсу – відбіркові регіональні тури: жовтень 2017 року – лютий 2018 року;

ІІ етап Конкурсу – фінал та оголошення переможців: березень – квітень 2018 року

Учасники Конкурсу – учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:

  • перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;
  • друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;
  • третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок

Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Конкурсні роботи для підбиття підсумків Конкурсу на регіональних рівнях надсилають учасники до Управління Держпраці у Полтавській області не пізніше першого березня 2018 року (м. Полтава, вул. Пушкіна, 119, тел. для довідки (0532) 56 40 76).