Учасникам проекту “Школа успішного працівника” роз’яснено питання трудових відносин та оплати праці

Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Полтавській області Ірина Гетало провела тренінг для учасників проекту “Школа успішного працівника”. Зустріч було організовано з метою  роз’яснення правових питань під час працевлаштування та привернення уваги молоді до проблеми  неофіційного оформлення трудових відносин.

Під час тренінгу Ірина Гетало ознайомила слухачів з порядком прийому на роботу, оплатою праці, зорієнтувала молодих людей, на що їм потрібно звертати увагу під час першого у своєму житті працевлаштування. Також тренер зробила акцент на тому, що легалізація праці необхідна як працівникам, так і роботодавцям. Як і кожен працівник має бути обізнаний, орієнтуватися у законодавстві, знати чітко свої права та обов’язки, так і роботодавець має пам’ятати про переваги укладання офіційних трудових відносин не лише для найманої особи, але і для керівника: в першу чергу, легальні працівники – запорука сприятливого мікроклімату в колективі, що сприяє налагодженню роботи всіх учасників трудового процесу;  можливість встановити матеріальну відповідальність працівника при прийнятті його на роботу; підпорядкування працівників правилам трудового розпорядку, чітка регламентація прав і обов’язків працівника – це трудова дисципліна, зменшення ризиків безкарності працівника, який заподіяв шкоду підприємству при виконанні трудових обов’язків та інші. 

Під час тренінгу учасники проекту “Школа успішного працівника” мали змогу поспілкуватися з фахівцем. Молоді люди задавали безліч питань, зокрема, їх цікавила тема легального працевлаштування студентів денної форми навчання та занесення їхнього стажу до трудової книжки. Адже у Кодексі законів України про працю не окреслені правові засади працевлаштування саме студентів. За словами молодих людей, це дозволяє роботодавцям не оформлювати їм трудові книжки, вимагати довідки з університету, платити студентам менше або взагалі не працевлаштовувати їх легально.

Розуміючи важливість для сучасної молоді вчитися та одночасно працювати, тренер зазначила, що трудові відносини всіх працівників, у тому числі студентів денної форми навчання, регулюються Кодексом законів про працю. Трудові книжки ведуться на всіх працівників, які працюють на підприємстві або у фізичної особи понад п’ять днів. Запис до трудової книжки про роботу студента у вільний від навчання час повинен здійснювати роботодавець. Неоформлення ж працівника на роботу, в тому числі студента денної форми навчання, є грубим порушенням законодавства про працю, що тягне за собою кримінальну, адміністративну та фінансову відповідальність. Разом з тим, Ірина Гетало підкреслила, що Держпраці, в першу чергу,  має на меті попередити виникнення випадків порушення законодавства про працю з боку роботодавців, і саме тому організовує та проводить безліч семінарів та тренінгів, консультацій та роз’яснень для працюючого населення.

Довідка:

Проект “Школа успішного працівника” реалізується спільними зусиллями комунальної установи “Обласний молодіжний центр” Полтавської обласної ради та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації з другого жовтня по перше листопада 2017 року. Проект має на меті сформувати конкурентноспроможну особистість на ринку праці та підготувати молоду людину до майбутньої роботи.

Завданням Школи є підвищення рівня знань випускників вищих навчальних закладів та безробітної молоді щодо їх переваг під час працевлаштування на перше робоче місце: навички успішного проходження співбесіди, створення власного портфоліо, вміння працювати в команді тощо.

Тренінги проводять фахівці профільних установ та відомств, HR-менеджери різних компаній та підприємств області. По закінченню навчального блоку учасники пройдуть експрес-бесіди з роботодавцями міста та отримають сертифікати про закінчення Школи.