Полтавських інспекторів праці ознайомлено з особливостями програмного комплексу інспектування “Візит”

З метою підготовки інспекторів праці до роботи з програмним комплексом інспектування “Візит” в Управлінні Держпраці у Полтавській області було проведено робочу нараду, під час якої було продемонстровано його можливості та особливості.

Заступник начальника Управління Наталія Велика зазначила, що даний програмний продукт розроблено на виконання доручення Держпраці України Національним науково-дослідним інститутом промислової безпеки та охорони праці у відповідності до вимог Порядку здійснення державного контролю за станом дотримання вимог законодавства про працю, затвердженого постановою КМУ від 26.04.2017 № 2958.  Інспекторському складу доведено до відома, що програма працює в режимі онлайн та акумулює інформацію всіх територіальних органів Держпраці в єдину базу. Крім того, сучасність та актуальність даного програмного комплексу дасть змогу аналізувати роботу, як кожного інспектора окремо, так і Управління в цілому, а також приймати рішення під час організації заходів державного контролю на підприємствах, в установах, організаціях та фізичних осіб-підприємців області.

Участь у нараді взяла головний спеціаліст з питань протидії корупції Юлією Косенко. Вона провела роз’яснювальну роботу з працівниками Управління, що здійснюють нагляд та контроль у сфері трудового законодавства. Наглядовцям було наведено конкретні приклади кримінальних справ із зазначенням обставин, які були порушені стосовно працівників Держпраці протягом 2016-2017 років. Під час роз’яснень звернено увагу на відповідальність осіб, уповноважених на виконання функцій держави за прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, а також зловживання впливом, передбачених статтями 368 та 369-2 Кримінального Кодексу України відповідно. Крім того, головний спеціаліст з питань протидії корупції зробила акцент на необхідності дотримання етики державного службовця при роботі з фізичними та юридичними особами задля уникнення обставин, що можуть спонукати таких осіб до провокаційних дій щодо працівників Управління.