Вітання начальника Управління Держпраці у Полтавській області з Днем Конституції України

Шановні полтавці, друзі, колеги!

Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України!

Цього дня ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної держави, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного з нас поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

Нехай цей святковий день принесе у ваші оселі радість і успіх, родинний затишок і злагоду, добробут і гарний настрій. Бажаю усім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!                                                                                                                                                                             

Начальник Управління Держпраці у Полтавській області                                                                    Сергій Щербак